Zegary reklamowe dla panów

Zegary reklamowe

Zegary reklamowe

Mężczyźni, wbrew pozorom, to amatorzy gadżetów. Oczywiście męskich gadżetów. Konsole do gier, telefony komórkowe, nowoczesne golarki i całe mnóstwo innych potrzebnych lub zbędnych (ale fajnych!) akcesoriów. Zegary, zegarki, budziki – to praktyczne gadżety, które można podarować właściwie każdemu mężczyźnie, bez względu na wiek. Wybór modelu zegara  uzależnijmy od okazji, osobowości mężczyzny i zasobności portfela. Gdzie szukać czasomierzy? Oczywiście w sklepach z zegarkami, ale również w sklepach AGD RTV, marketach budowlanych, u jubilera i w sklepach internetowych.

Przeglądając oferty firm, produkujących zegary reklamowe, możemy być zaskoczeni. Ale tylko pozytywnie. Tyle pomysłów, koncepcji, funkcji, a chcieliśmy kupić tylko zegarek. Wybór nie jest zatem prosty. Oto kilka zupełnie różniących się od siebie modeli. Może wybierzesz coś dla siebie lub kogoś bliskiego?

Miłośnicy sagi George’a Lucasa będą zachwyceni zegarkiem z projektorem, z motywem z filmu „Star Wars”. Zegar wyświetla godzinę nie tylko na wyświetlaczu, ale również na ścianie, dzięki czemu nadaje wspaniały klimat każdemu wnętrzu. W dodatku potrafi obudzić muzyką z filmu. Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów! Koszt około 120 złotych.

Zegary reklamowe przypominające grę w rzutki to fantastyczny pomysł na unowocześnienie pokoju. Oryginalny i wyrazisty zegar. Nie można rzucać do niego lotkami, ale w końcu to nie tarcza, tylko zegar. Jego cena wynosi około 50 złotych.

Jeśli chcemy koniecznie celować w nasz budzik, wybierzmy zegar z taką właśnie funkcją. Gdy czasomierz zacznie Cię budzić o szóstej rano, celny strzał szybko go uciszy. Uwaga! Zegar tylko dla tych, którzy potrafią strzelić w dziesiątkę. Cena 80 złotych.

Zegary reklamowe bywają formą sztuki. Bo jak inaczej nazwać efektowny zegar z kobiecym aktem lub zegar, który sprawia wrażenie, jakby się roztapiał? Cuda, które ozdobią i przykują uwagę każdego gościa w Twoim domu. Roztapiający się zegar kosztuje około 50 złotych, ten z kobiecym aktem jest droższy, wydamy na niego więcej niż 100 złotych.