Kasa fiskalna dla fryzjera firmy Elzab

Kasa fiskalna dla fryzjera

Kasa fiskalna dla fryzjera

Obowiązek posiadania kas fiskalnych w 2015 roku to nie tylko dodatkowy wydatek dla firmy, ale również konieczność nabycia nowej wiedzy. Kasa fiskalna to w końcu nowe urządzenie, trzeba przyswoić instrukcję jej obsługi, nauczyć się wprowadzać poszczególne towary lub usługi w pamięć kasy, a także nauczyć się wymieniać rolki papieru. Dlatego dla początkujących użytkowników poleca się zakup kas o intuicyjnej obsłudze. Czytelny wyświetlacz, intuicyjne klawisze, szybka wymiana papieru, szybki wydruk – warto zwrócić na te parametry uwagę. Oto kilka modeli kas firmy Elzab.

Kasa fiskalna dla fryzjera Elzab Mini (2000PLU) to urządzenie dedykowane małym firmom i punktom handlowym. Atrakcyjny wygląd, możliwość pracy stacjonarnej, jak i mobilnej, dwa wyświetlacze, cichy mechanizm drukujący – to kilka z wielu zalet tego urządzenia. Pracując na tym urządzeniu mamy możliwość zmiany waluty rozliczeniowej, możemy samodzielnie zdefiniować klawisze, co czyni tę kasę niezwykle elastyczną. Cena to około 11oo złotych netto.

Elzab Jota to kolejna kasa fiskalna dla fryzjera. Funkcjonalna i prosta w obsłudze kasa zaspokoi potrzeby tych, którzy potrzebują do pracy prostego i niezawodnego urządzenia. Papierowa kopia paragonu zadowoli każdego tradycjonalistę. Nie wymaga ciągłego zasilania sieciowego, więc można ją przenosić w dowolne miejsce w salonie. Do tego atrakcyjny wygląd i intuicyjna obsługa. Cena tego urządzenia to około 1400 złotych netto.

Jeśli w salonie fryzjerskim jest duże natężenie ruchu, a miejsca mamy w bród, może warto zastanowić się nad większą kasą z tzw. segmentu średniego. Kasa Elzab Alfa Max waży około 3 kg i jest większa od wymienionych wyżej poprzedniczek. To dobra kasa fiskalna dla fryzjera, pod warunkiem, że rzeczywiście potrzebujemy bardziej funkcjonalnych rozwiązań. To urządzenie bez problemu będzie komunikowało się z komputerem lub modemem. Obsługuje rabaty, obsługuje karty lojalnościowe z kodem kreskowym, paragon można poprawić przed jego wydrukowaniem. Ten model kosztuje około 1700 złotych netto.